Gyno-Daktarin

VPRAŠANJE:

23. 6. sem dobila Gyno-Daktarin in tbl za 6 mes, ker po Canestenu in Vitagyn C vaginalni kremi težave niso izginile, vidnih oblog ni bilo. Prvo tbl sem vzela tisti dan, naslednjo čez 4 dni, ostalo je 5 tbl po 50mg Diflazona. Vnetje se je ponovilo? Kaj storiti?

ODGOVORJAJO:

stanko-pusenjak

MAG. STANKO PUŠENJAK, DR. MED.

Na daljavo vsekakor lahko ugibam le takrat, ko še ni bilo poskušano nič ali morda ena terapevtska možnost, če je bilo preskušenih že več terapevtskih možnosti in nobena ni privedla do uspeha, potem gre zagotovo za zapleteno vnetje, ki ga moramo obravnavati v osebnem stiku z ginekologom ali z dermatovenerologom, saj ni nujno, da je problem infekcija oziroma ne samo infekcija ampak je lahko kaj v ozadju, npr. diabetes, motnja v imunskem odzivu ipd. Katarina Galič Jerman

KATARINA GALIČ JERMAN, DR. MED.

Poskusite z Micovag globulami 10 dni, ki jih kupite v prosti prodaji. V kolikor vnetje ne mine, svetujem ponoven pregled pri ginekologu.

Preberite tudi:

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.